Tervezőmérnök

A németországi központú Stefani Hungaria Gépgyártó Kft. számos elismert és világhírű vállalkozásnak szállít egyedi gépeket, alkatrészeket már több mint 10 éve. Most itt a lehetőség, hogy te is csatlakozz a győri csapatukhoz. Bővítés céljából az alábbi pozícióra keresnek munkatársat:

Feladatok:

  • Komplett kiviteli, megvalósulási terv készítése
  • Önálló gépegységek, eszközök megtervezése
  • Meglévő gépek átalakításának megtervezése
  • Beszerzők műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás a társszervezetek képviselőivel
  • A szervezet szakmai képviselete különböző projektekben, teamekben

Elvárások:

  • gépészmérnöki min. 3 éves szakmai tapasztalat, illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • AutoCad, Creo 2 programok ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, megbízható önálló munkavégzés
  • Egyedi és célgép gyártásban való jártasság

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Nyitottság

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Családias légkör
  • Cafeteria- rendszer

Munkavégzés helye:

  • Győr